Health Services in Kalida, Ohio
4 health services businesses in Kalida
4
4
4
4
About Health Services in Kalida
There are 4 businesses classified under Health Services in Kalida, Ohio. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Kalida.
Top Cities for Health Services in Ohio
| City | Businesses |
|---|---|
| Columbus | 38K |
| Cincinnati | 29K |
| Cleveland | 24K |
| Toledo | 15K |
| Dayton | 13K |
| Akron | 8K |
| Canton | 4K |
| Youngstown | 2K |
| Wooster | 2K |
| Steubenville | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Kalida
- Educational Services (151)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (123)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (17)
- Wholesale Trade-durable Goods (13)
- Communications (8)
- Business Services (7)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (6)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (6)
- View all industries →