Wholesale Trade-non-durable Goods in Kent, Ohio
79 wholesale trade-non-durable goods businesses in Kent
79
79
79
74
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Kent
There are 79 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Kent, Ohio. 79 have phone numbers on file. 79 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Kent.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Ohio
| City | Businesses |
|---|---|
| Dublin | 9K |
| Cincinnati | 4K |
| Marysville | 3K |
| Columbus | 2K |
| Dayton | 2K |
| Lockbourne | 1K |
| Cleveland | 1K |
| Strongsville | 1K |
| Bedford | 1K |
| Grove City | 824 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Kent
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (504)
- Rubber And Miscellaneous Plastics Products (423)
- Agricultural Services (344)
- Educational Services (290)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (275)
- Nonclassifiable Establishments (269)
- Health Services (267)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (254)
- View all industries →