Health Services in Mingo Junction, Ohio
4 health services businesses in Mingo Junction
4
4
4
2
About Health Services in Mingo Junction
There are 4 businesses classified under Health Services in Mingo Junction, Ohio. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Mingo Junction.
Top Cities for Health Services in Ohio
| City | Businesses |
|---|---|
| Columbus | 38K |
| Cincinnati | 29K |
| Cleveland | 24K |
| Toledo | 15K |
| Dayton | 13K |
| Akron | 8K |
| Canton | 4K |
| Youngstown | 2K |
| Wooster | 2K |
| Steubenville | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Mingo Junction
- Communications (67)
- Construction Special Trade Contractors (25)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (14)
- Educational Services (11)
- Membership Organizations (11)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (6)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (5)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (5)
- View all industries →