Miscellaneous Retail in Urbana, Ohio
133 miscellaneous retail businesses in Urbana
133
133
133
41
About Miscellaneous Retail in Urbana
There are 133 businesses classified under Miscellaneous Retail in Urbana, Ohio. 133 have phone numbers on file. 133 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific miscellaneous retail companies in Urbana.
Top Cities for Miscellaneous Retail in Ohio
| City | Businesses |
|---|---|
| Cincinnati | 7K |
| Columbus | 7K |
| Cleveland | 5K |
| Dayton | 4K |
| Middletown | 3K |
| Elyria | 3K |
| Loveland | 2K |
| Mason | 2K |
| Hudson | 2K |
| Dublin | 1K |
Search Miscellaneous Retail
Other Industries in Urbana
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (2K)
- Wholesale Trade-durable Goods (869)
- Forestry (364)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (221)
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (202)
- Depository Institutions (189)
- Communications (152)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (121)
- View all industries →