Primary Metal Industries in East Stroudsburg, Pennsylvania
46 primary metal industries businesses in East Stroudsburg
46
46
46
0
About Primary Metal Industries in East Stroudsburg
There are 46 businesses classified under Primary Metal Industries in East Stroudsburg, Pennsylvania. 46 have phone numbers on file. 46 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific primary metal industries companies in East Stroudsburg.
Top Cities for Primary Metal Industries in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 5K |
| Pittsburgh | 2K |
| Conshohocken | 2K |
| Reading | 2K |
| Camp Hill | 564 |
| Lancaster | 467 |
| Brackenridge | 331 |
| Wexford | 255 |
| Export | 250 |
| Fairview | 246 |