Health Services in Edinboro, Pennsylvania
31 health services businesses in Edinboro
31
28
31
20
About Health Services in Edinboro
There are 31 businesses classified under Health Services in Edinboro, Pennsylvania. 28 have phone numbers on file. 31 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Edinboro.
Top Cities for Health Services in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 58K |
| Pittsburgh | 31K |
| York | 7K |
| King Of Prussia | 6K |
| Allentown | 6K |
| Danville | 5K |
| Mechanicsburg | 5K |
| Bethlehem | 4K |
| Reading | 4K |
| Lancaster | 3K |
Search Health Services
Other Industries in Edinboro
- Educational Services (1K)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (189)
- Local And Suburban Transit And Interurban Highway Passenger Transportation (116)
- Real Estate (66)
- Food Stores (65)
- Justice, Public Order, And Safety (64)
- Wholesale Trade-durable Goods (55)
- Membership Organizations (31)
- View all industries →