Legal Services in Erie, Pennsylvania
602 legal services businesses in Erie
602
602
602
552
About Legal Services in Erie
There are 602 businesses classified under Legal Services in Erie, Pennsylvania. 602 have phone numbers on file. 602 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Erie.
Top Cities for Legal Services in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 26K |
| Pittsburgh | 16K |
| Harrisburg | 2K |
| West Chester | 2K |
| Wayne | 1K |
| Chadds Ford | 1K |
| Lancaster | 943 |
| Doylestown | 880 |
| Reading | 755 |
| Media | 637 |
Search Legal Services
Other Industries in Erie
- Educational Services (3K)
- Business Services (2K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (2K)
- Health Services (2K)
- Social Services (2K)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (2K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- View all industries →