Primary Metal Industries in Erie, Pennsylvania
234 primary metal industries businesses in Erie
234
234
234
232
About Primary Metal Industries in Erie
There are 234 businesses classified under Primary Metal Industries in Erie, Pennsylvania. 234 have phone numbers on file. 234 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific primary metal industries companies in Erie.
Top Cities for Primary Metal Industries in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 5K |
| Pittsburgh | 2K |
| Conshohocken | 2K |
| Reading | 2K |
| Camp Hill | 564 |
| Lancaster | 467 |
| Brackenridge | 331 |
| Wexford | 255 |
| Export | 250 |
| Fairview | 246 |
Search Primary Metal Industries
Other Industries in Erie
- Educational Services (3K)
- Business Services (2K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (2K)
- Health Services (2K)
- Social Services (2K)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (2K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- View all industries →