Health Services in Farrell, Pennsylvania
30 health services businesses in Farrell
30
30
30
28
About Health Services in Farrell
There are 30 businesses classified under Health Services in Farrell, Pennsylvania. 30 have phone numbers on file. 30 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Farrell.
Top Cities for Health Services in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 58K |
| Pittsburgh | 31K |
| York | 7K |
| King Of Prussia | 6K |
| Allentown | 6K |
| Danville | 5K |
| Mechanicsburg | 5K |
| Bethlehem | 4K |
| Reading | 4K |
| Lancaster | 3K |
Search Health Services
Other Industries in Farrell
- Miscellaneous Repair Services (251)
- Educational Services (47)
- Primary Metal Industries (41)
- Social Services (31)
- Membership Organizations (26)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (22)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (21)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (21)
- View all industries →