Food And Kindred Products in Youngwood, Pennsylvania
9 food and kindred products businesses in Youngwood
9
9
9
9
About Food And Kindred Products in Youngwood
There are 9 businesses classified under Food And Kindred Products in Youngwood, Pennsylvania. 9 have phone numbers on file. 9 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food and kindred products companies in Youngwood.
Top Cities for Food And Kindred Products in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Lancaster | 4K |
| Hershey | 2K |
| Philadelphia | 2K |
| Sharpsville | 1K |
| West Chester | 415 |
| Pittsburgh | 407 |
| Hanover | 371 |
| Horsham | 365 |
| Tobyhanna | 365 |
| Feasterville Trevose | 360 |
Search Food And Kindred Products
Other Industries in Youngwood
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (170)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (65)
- Mining And Quarrying Of Nonmetallic Minerals, Except Fuels (54)
- Primary Metal Industries (40)
- Wholesale Trade-durable Goods (34)
- Health Services (27)
- Nonclassifiable Establishments (26)
- Construction Special Trade Contractors (26)
- View all industries →