Wholesale Trade-durable Goods in Youngwood, Pennsylvania
34 wholesale trade-durable goods businesses in Youngwood
34
32
34
9
About Wholesale Trade-durable Goods in Youngwood
There are 34 businesses classified under Wholesale Trade-durable Goods in Youngwood, Pennsylvania. 32 have phone numbers on file. 34 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-durable goods companies in Youngwood.
Top Cities for Wholesale Trade-durable Goods in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Pittsburgh | 8K |
| York | 6K |
| Philadelphia | 5K |
| Coraopolis | 4K |
| Malvern | 3K |
| Reading | 3K |
| Lancaster | 2K |
| Harrisburg | 2K |
| Camp Hill | 2K |
| Bethlehem | 2K |
Search Wholesale Trade-durable Goods
Other Industries in Youngwood
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (170)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (65)
- Mining And Quarrying Of Nonmetallic Minerals, Except Fuels (54)
- Primary Metal Industries (40)
- Health Services (27)
- Nonclassifiable Establishments (26)
- Construction Special Trade Contractors (26)
- Business Services (25)
- View all industries →