Primary Metal Industries in Zelienople, Pennsylvania
137 primary metal industries businesses in Zelienople
137
137
137
137
About Primary Metal Industries in Zelienople
There are 137 businesses classified under Primary Metal Industries in Zelienople, Pennsylvania. 137 have phone numbers on file. 137 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific primary metal industries companies in Zelienople.
Top Cities for Primary Metal Industries in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 5K |
| Pittsburgh | 2K |
| Conshohocken | 2K |
| Reading | 2K |
| Camp Hill | 564 |
| Lancaster | 467 |
| Brackenridge | 331 |
| Wexford | 255 |
| Export | 250 |
| Fairview | 246 |
Search Primary Metal Industries
Other Industries in Zelienople
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (238)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (113)
- Wholesale Trade-durable Goods (100)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (87)
- Business Services (82)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (69)
- Rubber And Miscellaneous Plastics Products (60)
- View all industries →