Health Services in Irmo, South Carolina
277 health services businesses in Irmo
277
277
277
229
About Health Services in Irmo
There are 277 businesses classified under Health Services in Irmo, South Carolina. 277 have phone numbers on file. 277 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Irmo.
Top Cities for Health Services in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charleston | 21K |
| Columbia | 6K |
| Greenville | 5K |
| Florence | 3K |
| Spartanburg | 3K |
| Rock Hill | 3K |
| West Columbia | 2K |
| Anderson | 2K |
| Greenwood | 2K |
| Lancaster | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Irmo
- Social Services (693)
- Educational Services (490)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (372)
- Depository Institutions (366)
- Real Estate (356)
- Membership Organizations (345)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (263)
- Business Services (228)
- View all industries →