Social Services in Lake City, South Carolina
3 social services businesses in Lake City
3
3
3
2
About Social Services in Lake City
There are 3 businesses classified under Social Services in Lake City, South Carolina. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Lake City.
Top Cities for Social Services in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Greenville | 3K |
| Columbia | 2K |
| Charleston | 1K |
| Cayce | 793 |
| Irmo | 693 |
| Rock Hill | 642 |
| North Charleston | 602 |
| Aiken | 528 |
| Spartanburg | 449 |
| Mount Pleasant | 363 |