Health Services in Lexington, South Carolina
355 health services businesses in Lexington
355
353
355
244
About Health Services in Lexington
There are 355 businesses classified under Health Services in Lexington, South Carolina. 353 have phone numbers on file. 355 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Lexington.
Top Cities for Health Services in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charleston | 21K |
| Columbia | 6K |
| Greenville | 5K |
| Florence | 3K |
| Spartanburg | 3K |
| Rock Hill | 3K |
| West Columbia | 2K |
| Anderson | 2K |
| Greenwood | 2K |
| Lancaster | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Lexington
- Motor Freight Transportation And Warehousing (923)
- Justice, Public Order, And Safety (594)
- Construction Special Trade Contractors (573)
- Membership Organizations (507)
- Business Services (390)
- Wholesale Trade-durable Goods (389)
- Miscellaneous Retail (344)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (298)
- View all industries →