Eating And Drinking Places in Longs, South Carolina
18 eating and drinking places businesses in Longs
18
18
18
12
About Eating And Drinking Places in Longs
There are 18 businesses classified under Eating And Drinking Places in Longs, South Carolina. 18 have phone numbers on file. 18 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Longs.
Top Cities for Eating And Drinking Places in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Spartanburg | 1K |
| Cheraw | 1K |
| Myrtle Beach | 1K |
| Columbia | 1K |
| Charleston | 1K |
| Greenville | 1K |
| Greer | 492 |
| Andrews | 454 |
| Mount Pleasant | 403 |
| Hilton Head Island | 349 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Longs
- General Merchandise Stores (237)
- Communications (42)
- Wholesale Trade-durable Goods (40)
- Real Estate (37)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (36)
- Construction Special Trade Contractors (35)
- Miscellaneous Retail (26)
- Amusement And Recreation Services (24)
- View all industries →