Legal Services in Union, South Carolina
15 legal services businesses in Union
15
15
15
13
About Legal Services in Union
There are 15 businesses classified under Legal Services in Union, South Carolina. 15 have phone numbers on file. 15 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Union.
Top Cities for Legal Services in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Columbia | 5K |
| Charleston | 3K |
| Greenville | 2K |
| Spartanburg | 358 |
| Myrtle Beach | 343 |
| Mount Pleasant | 316 |
| North Charleston | 299 |
| Pickens | 246 |
| Florence | 223 |
| Rock Hill | 214 |
Search Legal Services
Other Industries in Union
- Health Services (202)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (162)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (144)
- Depository Institutions (143)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (137)
- Membership Organizations (92)
- Educational Services (57)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (48)
- View all industries →