Food Stores in El Paso, Texas
565 food stores businesses in El Paso
565
562
565
490
About Food Stores in El Paso
There are 565 businesses classified under Food Stores in El Paso, Texas. 562 have phone numbers on file. 565 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in El Paso.
Top Cities for Food Stores in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| San Antonio | 2K |
| Pasadena | 1K |
| Dallas | 1K |
| Fort Worth | 941 |
| Irving | 827 |
| Goliad | 774 |
| Tyler | 642 |
| Sherman | 630 |