Food Stores in Houston, Texas
3K food stores businesses in Houston
3K
2K
3K
2K
About Food Stores in Houston
There are 3K businesses classified under Food Stores in Houston, Texas. 2K have phone numbers on file. 3K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Houston.
Top Cities for Food Stores in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| San Antonio | 2K |
| Pasadena | 1K |
| Dallas | 1K |
| Fort Worth | 941 |
| Irving | 827 |
| Goliad | 774 |
| Tyler | 642 |
| Sherman | 630 |