Wholesale Trade-non-durable Goods in Huffman, Texas
3 wholesale trade-non-durable goods businesses in Huffman
3
3
3
1
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Huffman
There are 3 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Huffman, Texas. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Huffman.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Dallas | 5K |
| San Antonio | 2K |
| Austin | 2K |
| Plano | 2K |
| Freeport | 1K |
| Spring | 1K |
| Fort Worth | 1K |
| Coppell | 685 |
| Irving | 685 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Huffman
- Wholesale Trade-durable Goods (154)
- Construction Special Trade Contractors (97)
- Business Services (19)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (16)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (10)
- Nonclassifiable Establishments (10)
- Educational Services (8)
- Miscellaneous Retail (8)
- View all industries →