Social Services in Kingsland, Texas
3 social services businesses in Kingsland
3
3
3
3
About Social Services in Kingsland
There are 3 businesses classified under Social Services in Kingsland, Texas. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Kingsland.
Top Cities for Social Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 10K |
| Houston | 9K |
| Dallas | 9K |
| San Antonio | 6K |
| Fort Worth | 3K |
| El Paso | 2K |
| Plano | 1K |
| Irving | 1K |
| Arlington | 884 |
| Corpus Christi | 826 |
Search Social Services
Other Industries in Kingsland
- Real Estate (51)
- Membership Organizations (41)
- Depository Institutions (25)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (24)
- Eating And Drinking Places (17)
- Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places (14)
- Transportation Equipment (11)
- Miscellaneous Retail (10)
- View all industries →