Social Services in Haleyville, Alabama
20 social services businesses in Haleyville
20
20
20
6
About Social Services in Haleyville
There are 20 businesses classified under Social Services in Haleyville, Alabama. 20 have phone numbers on file. 20 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Haleyville.
Top Cities for Social Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 13K |
| Mobile | 2K |
| Montgomery | 2K |
| Huntsville | 2K |
| Tuscaloosa | 806 |
| Muscle Shoals | 558 |
| Phenix City | 488 |
| Decatur | 470 |
| Dothan | 404 |
| Anniston | 328 |
Search Social Services
Other Industries in Haleyville
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (5K)
- Health Services (294)
- Apparel And Other Finished Products Made From Fabrics And Similar Materials (200)
- Nonclassifiable Establishments (134)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (98)
- Wholesale Trade-durable Goods (80)
- Miscellaneous Retail (62)
- Educational Services (60)
- View all industries →