Health Services in Prattville, Alabama
500 health services businesses in Prattville
500
500
500
462
About Health Services in Prattville
There are 500 businesses classified under Health Services in Prattville, Alabama. 500 have phone numbers on file. 500 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Prattville.
Top Cities for Health Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 41K |
| Montgomery | 8K |
| Mobile | 7K |
| Huntsville | 5K |
| Dothan | 5K |
| Tuscaloosa | 3K |
| Opelika | 1K |
| Cullman | 1K |
| Gadsden | 1K |
| Decatur | 1K |
Search Health Services
Other Industries in Prattville
- Miscellaneous Retail (418)
- Membership Organizations (324)
- Depository Institutions (290)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (264)
- Real Estate (204)
- Paper And Allied Products (166)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (146)
- Educational Services (132)
- View all industries →