Health Services in Georgetown, Delaware
342 health services businesses in Georgetown
342
342
342
324
About Health Services in Georgetown
There are 342 businesses classified under Health Services in Georgetown, Delaware. 342 have phone numbers on file. 342 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Georgetown.
Top Cities for Health Services in Delaware
| City | Businesses |
|---|---|
| Wilmington | 16K |
| Newark | 8K |
| Dover | 3K |
| Lewes | 1K |
| Seaford | 1K |
| Middletown | 726 |
| New Castle | 462 |
| Georgetown | 342 |
| Milford | 306 |
| Claymont | 278 |
Search Health Services
Other Industries in Georgetown
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (552)
- Educational Services (406)
- Nonclassifiable Establishments (288)
- Social Services (278)
- Legal Services (212)
- Depository Institutions (202)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (200)
- Transportation Equipment (182)
- View all industries →