Legal Services in Alachua, Florida
6 legal services businesses in Alachua
6
6
6
0
About Legal Services in Alachua
There are 6 businesses classified under Legal Services in Alachua, Florida. 6 have phone numbers on file. 6 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Alachua.
Top Cities for Legal Services in Florida
| City | Businesses |
|---|---|
| Miami | 35K |
| Tampa | 22K |
| Orlando | 14K |
| Gainesville | 13K |
| Fort Lauderdale | 12K |
| Tallahassee | 9K |
| Jacksonville | 8K |
| Fort Myers | 7K |
| West Palm Beach | 7K |
| Coral Gables | 7K |
Search Legal Services
Other Industries in Alachua
- Educational Services (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (870)
- Nonclassifiable Establishments (590)
- Health Services (492)
- Membership Organizations (416)
- Wholesale Trade-durable Goods (414)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (304)
- Chemicals And Allied Products (264)
- View all industries →