Legal Services in Bloomington, Indiana
322 legal services businesses in Bloomington
322
322
322
297
About Legal Services in Bloomington
There are 322 businesses classified under Legal Services in Bloomington, Indiana. 322 have phone numbers on file. 322 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Bloomington.
Top Cities for Legal Services in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 9K |
| Warsaw | 3K |
| Fort Wayne | 1K |
| Evansville | 655 |
| Vincennes | 509 |
| South Bend | 491 |
| Lafayette | 447 |
| Noblesville | 409 |
| Merrillville | 325 |
| Bloomington | 322 |