Health Services in Logansport, Indiana
561 health services businesses in Logansport
561
561
561
507
About Health Services in Logansport
There are 561 businesses classified under Health Services in Logansport, Indiana. 561 have phone numbers on file. 561 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Logansport.
Top Cities for Health Services in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 26K |
| Evansville | 5K |
| South Bend | 4K |
| Fort Wayne | 4K |
| Terre Haute | 3K |
| Jeffersonville | 2K |
| Carmel | 2K |
| Lafayette | 2K |
| Bloomington | 2K |
| Richmond | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Logansport
- Eating And Drinking Places (202)
- Wholesale Trade-durable Goods (193)
- Depository Institutions (186)
- Social Services (153)
- Educational Services (144)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (142)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (136)
- Nonclassifiable Establishments (114)
- View all industries →