Eating And Drinking Places in Logansport, Indiana
202 eating and drinking places businesses in Logansport
202
202
202
200
About Eating And Drinking Places in Logansport
There are 202 businesses classified under Eating And Drinking Places in Logansport, Indiana. 202 have phone numbers on file. 202 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Logansport.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 4K |
| Lafayette | 2K |
| Batesville | 1K |
| Fort Wayne | 903 |
| Muncie | 835 |
| Bloomington | 689 |
| Evansville | 619 |
| Richmond | 579 |
| Lawrenceburg | 573 |
| Jeffersonville | 467 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Logansport
- Health Services (561)
- Wholesale Trade-durable Goods (193)
- Depository Institutions (186)
- Social Services (153)
- Educational Services (144)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (142)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (136)
- Nonclassifiable Establishments (114)
- View all industries →