Real Estate in Merrillville, Indiana
2K real estate businesses in Merrillville
2K
2K
2K
2K
About Real Estate in Merrillville
There are 2K businesses classified under Real Estate in Merrillville, Indiana. 2K have phone numbers on file. 2K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Merrillville.
Top Cities for Real Estate in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 13K |
| Carmel | 2K |
| Bloomington | 2K |
| Merrillville | 2K |
| Fort Wayne | 2K |
| Evansville | 1K |
| South Bend | 1K |
| Schererville | 1K |
| Rochester | 834 |
| Greenwood | 758 |
Search Real Estate
Other Industries in Merrillville
- Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places (798)
- Miscellaneous Retail (520)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (480)
- Membership Organizations (429)
- Health Services (396)
- Legal Services (325)
- Social Services (283)
- Educational Services (267)
- View all industries →