Health Services in Horton, Kansas
54 health services businesses in Horton
54
54
54
1
About Health Services in Horton
There are 54 businesses classified under Health Services in Horton, Kansas. 54 have phone numbers on file. 54 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Horton.
Top Cities for Health Services in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Wichita | 5K |
| Kansas City | 5K |
| Overland Park | 4K |
| Topeka | 3K |
| Lenexa | 3K |
| Leawood | 2K |
| Lawrence | 1K |
| Olathe | 864 |
| Minneola | 762 |
| Manhattan | 624 |
Search Health Services
Other Industries in Horton
- Miscellaneous Manufacturing Industries (44)
- Depository Institutions (28)
- Business Services (26)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (18)
- Amusement And Recreation Services (15)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (12)
- Membership Organizations (11)
- Real Estate (10)
- View all industries →