Health Services in Lenexa, Kansas
3K health services businesses in Lenexa
3K
3K
3K
1K
About Health Services in Lenexa
There are 3K businesses classified under Health Services in Lenexa, Kansas. 3K have phone numbers on file. 3K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Lenexa.
Top Cities for Health Services in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Wichita | 5K |
| Kansas City | 5K |
| Overland Park | 4K |
| Topeka | 3K |
| Lenexa | 3K |
| Leawood | 2K |
| Lawrence | 1K |
| Olathe | 864 |
| Minneola | 762 |
| Manhattan | 624 |
Search Health Services
Other Industries in Lenexa
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (3K)
- Wholesale Trade-durable Goods (2K)
- Business Services (2K)
- Nonclassifiable Establishments (1K)
- Educational Services (1K)
- Construction Special Trade Contractors (1K)
- Eating And Drinking Places (961)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (954)
- View all industries →