Health Services in Leavenworth, Kansas
256 health services businesses in Leavenworth
256
256
256
129
About Health Services in Leavenworth
There are 256 businesses classified under Health Services in Leavenworth, Kansas. 256 have phone numbers on file. 256 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Leavenworth.
Top Cities for Health Services in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Wichita | 5K |
| Kansas City | 5K |
| Overland Park | 4K |
| Topeka | 3K |
| Lenexa | 3K |
| Leawood | 2K |
| Lawrence | 1K |
| Olathe | 864 |
| Minneola | 762 |
| Manhattan | 624 |
Search Health Services
Other Industries in Leavenworth
- Educational Services (377)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (356)
- Membership Organizations (184)
- Depository Institutions (174)
- Real Estate (158)
- Insurance Carriers (157)
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (129)
- Business Services (97)
- View all industries →