Social Services in Newton, Kansas
126 social services businesses in Newton
126
125
126
118
About Social Services in Newton
There are 126 businesses classified under Social Services in Newton, Kansas. 125 have phone numbers on file. 126 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Newton.
Top Cities for Social Services in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Wichita | 2K |
| Topeka | 1K |
| Kansas City | 1K |
| Lawrence | 851 |
| Overland Park | 775 |
| Olathe | 550 |
| Manhattan | 440 |
| Salina | 367 |
| Prairie Village | 243 |
| Garden City | 241 |
Search Social Services
Other Industries in Newton
- Educational Services (606)
- Health Services (271)
- Membership Organizations (229)
- Wholesale Trade-durable Goods (220)
- Transportation Services (111)
- Depository Institutions (100)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (99)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (64)
- View all industries →