Health Services in Newton, Kansas
271 health services businesses in Newton
271
271
271
230
About Health Services in Newton
There are 271 businesses classified under Health Services in Newton, Kansas. 271 have phone numbers on file. 271 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Newton.
Top Cities for Health Services in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Wichita | 5K |
| Kansas City | 5K |
| Overland Park | 4K |
| Topeka | 3K |
| Lenexa | 3K |
| Leawood | 2K |
| Lawrence | 1K |
| Olathe | 864 |
| Minneola | 762 |
| Manhattan | 624 |
Search Health Services
Other Industries in Newton
- Educational Services (606)
- Membership Organizations (229)
- Wholesale Trade-durable Goods (220)
- Social Services (126)
- Transportation Services (111)
- Depository Institutions (100)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (99)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (64)
- View all industries →