Eating And Drinking Places in Union, Kentucky
11 eating and drinking places businesses in Union
11
11
11
9
About Eating And Drinking Places in Union
There are 11 businesses classified under Eating And Drinking Places in Union, Kentucky. 11 have phone numbers on file. 11 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Union.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 7K |
| Lexington | 6K |
| Murray | 1K |
| Owensboro | 740 |
| Bowling Green | 738 |
| Covington | 563 |
| Paducah | 466 |
| Newport | 313 |
| Frankfort | 280 |
| Florence | 215 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Union
- Health Services (241)
- Educational Services (72)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (62)
- Nonclassifiable Establishments (44)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (42)
- Wholesale Trade-durable Goods (31)
- Membership Organizations (31)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (23)
- View all industries →