Health Services in Alexandria, Louisiana
775 health services businesses in Alexandria
775
775
775
654
About Health Services in Alexandria
There are 775 businesses classified under Health Services in Alexandria, Louisiana. 775 have phone numbers on file. 775 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Alexandria.
Top Cities for Health Services in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| New Orleans | 8K |
| Baton Rouge | 6K |
| Shreveport | 4K |
| Covington | 3K |
| Lake Charles | 3K |
| Lafayette | 2K |
| Metairie | 2K |
| Monroe | 1K |
| Houma | 1K |
| Marrero | 938 |