Eating And Drinking Places in Amite, Louisiana
27 eating and drinking places businesses in Amite
27
27
27
20
About Eating And Drinking Places in Amite
There are 27 businesses classified under Eating And Drinking Places in Amite, Louisiana. 27 have phone numbers on file. 27 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Amite.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| New Orleans | 3K |
| Baton Rouge | 2K |
| Lake Charles | 1K |
| Lafayette | 537 |
| Metairie | 537 |
| Houma | 450 |
| Shreveport | 379 |
| Greenwood | 283 |
| Bossier City | 262 |
| Slidell | 228 |