Legal Services in Bossier City, Louisiana
29 legal services businesses in Bossier City
29
29
29
22
About Legal Services in Bossier City
There are 29 businesses classified under Legal Services in Bossier City, Louisiana. 29 have phone numbers on file. 29 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Bossier City.
Top Cities for Legal Services in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| New Orleans | 8K |
| Baton Rouge | 3K |
| Lafayette | 1K |
| Metairie | 988 |
| Shreveport | 659 |
| Lake Charles | 471 |
| Monroe | 355 |
| Alexandria | 254 |
| Mandeville | 213 |
| Covington | 210 |