Legal Services in Alexandria, Louisiana
254 legal services businesses in Alexandria
254
254
254
244
About Legal Services in Alexandria
There are 254 businesses classified under Legal Services in Alexandria, Louisiana. 254 have phone numbers on file. 254 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Alexandria.
Top Cities for Legal Services in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| New Orleans | 8K |
| Baton Rouge | 3K |
| Lafayette | 1K |
| Metairie | 988 |
| Shreveport | 659 |
| Lake Charles | 471 |
| Monroe | 355 |
| Alexandria | 254 |
| Mandeville | 213 |
| Covington | 210 |