Social Services in Bossier City, Louisiana
133 social services businesses in Bossier City
133
116
133
98
About Social Services in Bossier City
There are 133 businesses classified under Social Services in Bossier City, Louisiana. 116 have phone numbers on file. 133 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Bossier City.
Top Cities for Social Services in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Baton Rouge | 2K |
| New Orleans | 2K |
| Shreveport | 1K |
| Lafayette | 706 |
| Alexandria | 502 |
| Lake Charles | 274 |
| Metairie | 271 |
| Hammond | 250 |
| Houma | 249 |
| Monroe | 225 |