Eating And Drinking Places in Deridder, Louisiana
18 eating and drinking places businesses in Deridder
18
18
18
18
About Eating And Drinking Places in Deridder
There are 18 businesses classified under Eating And Drinking Places in Deridder, Louisiana. 18 have phone numbers on file. 18 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Deridder.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| New Orleans | 3K |
| Baton Rouge | 2K |
| Lake Charles | 1K |
| Lafayette | 537 |
| Metairie | 537 |
| Houma | 450 |
| Shreveport | 379 |
| Greenwood | 283 |
| Bossier City | 262 |
| Slidell | 228 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Deridder
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (229)
- Health Services (166)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (152)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (146)
- Depository Institutions (100)
- Paper And Allied Products (73)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (68)
- Real Estate (64)
- View all industries →