Eating And Drinking Places in Allen Park, Michigan
53 eating and drinking places businesses in Allen Park
53
53
53
47
About Eating And Drinking Places in Allen Park
There are 53 businesses classified under Eating And Drinking Places in Allen Park, Michigan. 53 have phone numbers on file. 53 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Allen Park.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Allen Park
- Health Services (4K)
- Transportation Equipment (476)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (467)
- Amusement And Recreation Services (453)
- Stone, Clay, Glass, And Concrete Products (341)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (284)
- Nonclassifiable Establishments (201)
- Educational Services (124)
- View all industries →