Eating And Drinking Places in Troy, Michigan
701 eating and drinking places businesses in Troy
701
695
701
647
About Eating And Drinking Places in Troy
There are 701 businesses classified under Eating And Drinking Places in Troy, Michigan. 695 have phone numbers on file. 701 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Troy.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |