Legal Services in Allen Park, Michigan
14 legal services businesses in Allen Park
14
14
14
12
About Legal Services in Allen Park
There are 14 businesses classified under Legal Services in Allen Park, Michigan. 14 have phone numbers on file. 14 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Allen Park.
Top Cities for Legal Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Troy | 5K |
| Detroit | 5K |
| Grand Rapids | 2K |
| Southfield | 2K |
| Bloomfield Hills | 2K |
| Lansing | 2K |
| Ann Arbor | 2K |
| Birmingham | 868 |
| Farmington | 807 |
| Franklin | 567 |
Search Legal Services
Other Industries in Allen Park
- Health Services (4K)
- Transportation Equipment (476)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (467)
- Amusement And Recreation Services (453)
- Stone, Clay, Glass, And Concrete Products (341)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (284)
- Nonclassifiable Establishments (201)
- Educational Services (124)
- View all industries →