Legal Services in Troy, Michigan
5K legal services businesses in Troy
5K
5K
5K
5K
About Legal Services in Troy
There are 5K businesses classified under Legal Services in Troy, Michigan. 5K have phone numbers on file. 5K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Troy.
Top Cities for Legal Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Troy | 5K |
| Detroit | 5K |
| Grand Rapids | 2K |
| Southfield | 2K |
| Bloomfield Hills | 2K |
| Lansing | 2K |
| Ann Arbor | 2K |
| Birmingham | 868 |
| Farmington | 807 |
| Franklin | 567 |
Search Legal Services
Other Industries in Troy
- Transportation Equipment (11K)
- Business Services (9K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (7K)
- Health Services (5K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (5K)
- Wholesale Trade-durable Goods (5K)
- Nonclassifiable Establishments (5K)
- Educational Services (3K)
- View all industries →