Eating And Drinking Places in Plymouth, Michigan
115 eating and drinking places businesses in Plymouth
115
115
115
101
About Eating And Drinking Places in Plymouth
There are 115 businesses classified under Eating And Drinking Places in Plymouth, Michigan. 115 have phone numbers on file. 115 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Plymouth.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Plymouth
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (2K)
- Real Estate (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- Business Services (1K)
- Transportation Equipment (1K)
- Chemicals And Allied Products (729)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (706)
- Nonclassifiable Establishments (697)
- View all industries →