Health Services in Plymouth, Michigan
204 health services businesses in Plymouth
204
197
204
156
About Health Services in Plymouth
There are 204 businesses classified under Health Services in Plymouth, Michigan. 197 have phone numbers on file. 204 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Plymouth.
Top Cities for Health Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 11K |
| Detroit | 11K |
| Ann Arbor | 10K |
| Royal Oak | 7K |
| Southfield | 6K |
| Troy | 5K |
| Kalamazoo | 5K |
| Allen Park | 4K |
| Lansing | 4K |
| Livonia | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Plymouth
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (2K)
- Real Estate (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- Business Services (1K)
- Transportation Equipment (1K)
- Chemicals And Allied Products (729)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (706)
- Nonclassifiable Establishments (697)
- View all industries →