Health Services in Troy, Michigan
5K health services businesses in Troy
5K
5K
5K
2K
About Health Services in Troy
There are 5K businesses classified under Health Services in Troy, Michigan. 5K have phone numbers on file. 5K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Troy.
Top Cities for Health Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 11K |
| Detroit | 11K |
| Ann Arbor | 10K |
| Royal Oak | 7K |
| Southfield | 6K |
| Troy | 5K |
| Kalamazoo | 5K |
| Allen Park | 4K |
| Lansing | 4K |
| Livonia | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Troy
- Transportation Equipment (11K)
- Business Services (9K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (7K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (5K)
- Legal Services (5K)
- Wholesale Trade-durable Goods (5K)
- Nonclassifiable Establishments (5K)
- Educational Services (3K)
- View all industries →