Eating And Drinking Places in Port Austin, Michigan
11 eating and drinking places businesses in Port Austin
11
11
11
10
About Eating And Drinking Places in Port Austin
There are 11 businesses classified under Eating And Drinking Places in Port Austin, Michigan. 11 have phone numbers on file. 11 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Port Austin.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Port Austin
- Amusement And Recreation Services (15)
- Membership Organizations (15)
- Depository Institutions (13)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (12)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (11)
- Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places (8)
- Construction Special Trade Contractors (6)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (5)
- View all industries →