Legal Services in Port Huron, Michigan
62 legal services businesses in Port Huron
62
62
62
51
About Legal Services in Port Huron
There are 62 businesses classified under Legal Services in Port Huron, Michigan. 62 have phone numbers on file. 62 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Port Huron.
Top Cities for Legal Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Troy | 5K |
| Detroit | 5K |
| Grand Rapids | 2K |
| Southfield | 2K |
| Bloomfield Hills | 2K |
| Lansing | 2K |
| Ann Arbor | 2K |
| Birmingham | 868 |
| Farmington | 807 |
| Franklin | 567 |